Rezervovat chatku

»

»

»

Rezervovat chatku

Kemp Andělská laguna  Častoboř

 1. Chatičky vybavení : 2 palandy, peřiny, polštáře, lůžkoviny,skříń, stůl a 2 židle 
 2. Restaurace otevřena  hlavní sezóna 15.6.-31.8.- 08:29 -20:29 (Snídaně 08:30-10:30, Obědy-hotová jídla 11:45-14:30, Pizza od 17:00-19:30, Minutková kuchyně 15:00-19:30 ), mimo sezónu aktualizovaná otevírací doba na google.com nebo možnost otevřít po individuální telefonické dohodě (tel. +420 602 666 906)
 3. Stánek s rychlým občerstvením nabízí párek v rohlíku, pochutiny, točený Pilsner Urquell, Gambrinus, Birell, Kofolu a výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů /10:00 -22:00 Hlavní sezóna / 
 4. Stánek s točenou zmrzlinou 10:00-19:00 / Hlavní sezóna /
 5. Parkování na vyhrazených místech v areálu kempu / po rezervaci na recepci!!/
 6. Sdílené sprchy s WC Dámské / Pánské
 7. 6x míst na venkovní posezení v areálu kempu 
 8. malá sdílená kuchyňka (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) - kuchyňka je určena pouze pro ohřev !!! studeného jídla, kávy, dětské potravy ... v kempu je plnohodnotná restaurace 
 9. Sportovní aktivity - 2 x pingpong stoly, malé fotbalové hřiště, beachvolejbalové hřiště, padlboardy, půjčovna sportovního vybavení (za využívání sportovišt je účtovaný jednorázový poplatek 180 Kč / chatička). Pro ubytované - žádejte na recepci variantu SPORT.                                                                      
 10. Půjčovna: člun s benzínovým motorem 5ph, padlboardy, ping-pong, badminton, petanque,...
 11. Možnost celoročního  rybaření / 15 chatiček s el. přímotopem - / přímotop zapnutý za poplatek, po dohodě na recepci  / 
 12. Hostovací povolenky pro rybáře, revír 401022 Vltava 10-14, údolní nádrž Slapy - je možné zakoupit po předložení rybářského lístku a členské legitimace hostovací povolenky mimopstruhové: 3 denní-400,- Kč,10 denní-500 ,- Kč .                   - Pro cizince a nečleny rybářského svazu: 3 denní-600,- Kč ,10 denní-1 000,- Kč. K vydání tohoto lístku je nutné předložení potvrzení o rybářské zkoušce. Cizinci se vydá rybářský lístek, prokáže-li se: dříve vydaným rybářským lístkem, jiným dokladem osvdčujícím, že již držitelem rybářského lístku byl, rybářským lístkem, licencí nebo odborným dokladem vydaným ve státě jehož je občanem, překlad tohoto dokladu musí být úředně ověřen.
 13. Odpočinek a relax - písečná a travnatá pláž, procházky lesem, houbaření, k zapůjčení společenské hry
 14. Děti a zábava - dětské hřiště s výhledem na vodní plochu, velké dětské pískoviště 
 15. Domácí mazlíček (např. pes,kočka....) je po dohodě možný (jednorázový poplatek 450,- Kč , ZÁKAZ VOLNÉHO POHYBU PSA ,vodítko, náhubek) - prosíme uklízet extrementy, děkujeme
 16. Recepce - v hlavní sezoně 10:00 - 19:00 / dále  prosíme volat na tel. 602 666 906

   

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ NOČNÍHO KLIDU (22:00 - 7:00) / nejsme párty kemp !!!

víme, že jinde v kempech je to možná běžné, ale u nás nemáme rádi kouření marihuany nebo úplně podnapilé hlučné hosty, poslouchající hlasitou hudbu! Takoví, ať si raději vyberou jiný kemp :-) Chceme tu pohodu, dobrou zábavu a příjemnou atmosféru !!! Jsme rodinný kemp, určený převážně pro rodiny s dětmi !!! / DĚKUJEME ZA OHLEDUPLNOST - v případě nedodržení nočního klidu bude pobyt ukončen z důvodu nedodržení provozního řádu !!! Děkujeme Vám za pochopení .

Pro rodinnou dovolenou s dětmi je kemp na Slapech - Andělská laguna vybavena řadou aktivit, které je možné v rámci pobytu zdarma využívat.

Naše chatky

Zobrazit nabídku

Chatka 1-13

Chatička pro 4 osoby osoby s hezkým výhledem na řeku.

 • Domácí mazlíčci
 • Nekuřácké prostředí
 • Typ ubytování
 • Společná kuchyň
 • Typy postelí
 • Počet ložnic
 • Počet místností
Rezervovat chatku 

Recenze

Co o nás napsali

Zaměstnanci kempu, vždy byli ochotni a milí s čímkoliv pomoci, čistota sprch i wc byla vždy na úrovni, výjimeční byli správce Leo, vždy usměvavý a ochotný, a obsluha baru u pláže Lukáš, rychlý pohodový.

Hodnocení    -  Jitka Stoklásková

Velmi příjemný personál, dobré jídlo. Pěkný vstup do vody.

Hodnocení    -  Lucie

Skvělé prostředí, super personál. Určitě přijedeme znovu.

Hodnocení    -  Zlata Kopecká

Velmi ochotný personál.

Hodnocení    -  Anonym

Ochotný, příjemný personál, vstřícný pan majitel, skvělé koupání, všude udržována čistota. Za nás spokojenost, určitě se ještě přijedeme podívat :-))

Hodnocení    -  Iveta Kadeřávková

Moc se nam libilo. Krasne misto, ciste, pohodlne, vstricny personal. Na nas malinka kuchynka, ale zrejme se jeste dozarizuje. Sprchy i toalety ciste, chaticky male, ale presne takove,jak jsme si je predstavovali. Kemp paradni, moznost pujceni paddleboardu detem zpestrila pobyt. Jsme moc spokojeni a mozna se jeste vratime :)

Hodnocení    -  Monika

Spokojenost jako vždy ,příští rok jedeme znovu.

Hodnocení    -  Pavlina Skalova

Všechno bylo skvělé, personál milý a ochotný, čisté chatky… jen ta toaleta s koupelnou je tak šíleně daleko :))

Hodnocení    -  Lina