Rezervovat chatku

»

»

»

Rezervovat chatku

Rezervace provedená napřímo tel: +420 602 666 906

nebo e-mail: recepce@andelskalaguna.cz

   sleva za rezervaci 6%

Zákaz volného pohybu psů !!!, Vždy po svém psovi ukliďte

 • Nebuďte "tím člověkem", který po svém psovi nechává hromádku. Uklízet po svém mazlíčkovi není jen správná etiketa – je to zákon. Výkaly po domácích mazlíčcích nejsou hnojivo a můžou přenášet nemoci. Dbejte na to, abyste měli vždy po ruce sáček na výkaly, nebo zkuste najít někoho v okolí, kdo taky venčí a určitě vám jeden "propůjčí".

 - Zabraňte skákání na kolemjdoucí a ostatní psy
Všichni jsme již někdy viděli pejska, který přibíhá ke psům i lidem, připraven se s nimi podělit o svou lásku. A i když vám skákání vašeho psa možná nepřipadá jako velký problém, kolemjdoucí to nemusí ocenit. Jejich pes nemusí být zrovna přátelský, nebo může začít bránit svého páníčka a tím může vzniknout "rvačka".

Když svého psa naučíte neskákat na ostatní, ukážete, jak dobrým majitelem psa jste a jak dobře vychovaného pejska máte.  

Kemp Andělská laguna  Častoboř

 1. Chatičky vybavení : 2 palandy, peřiny, polštáře, lůžkoviny,skříń, stůl a  židle 
 2. Restaurace otevřena  hlavní sezóna 29.6.-31.8.- 08:29 -20:29 (Snídaně 08:30-10:30, Obědy-hotová jídla 12:00-14:30, Pizza od 15:00-19:45, Minutková kuchyně 15:00-19:45 ), mimo sezónu aktualizovaná otevírací doba na google.com nebo možnost otevřít po individuální telefonické dohodě (tel. +420 602 666 906)
 3. Stánek s rychlým občerstvením nabízí párek v rohlíku, pochutiny, točený Pilsner Urquell, Gambrinus, Birell, Kofola a výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů /10:00 -22:00 Hlavní sezóna / 
 4. Stánek s točenou zmrzlinou 10:00-19:00 / Hlavní sezóna /
 5. Parkování  v areálu kempu / zaparkovat je možné až po registraci  na recepcij, parkovací karta!!/
 6. Sdílené sprchy WC Dámské / Pánské
 7. 6x míst na venkovní posezení v areálu kempu 
 8. Malá sdílená kuchyňka (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) - kuchyňka je určena pouze pro ohřev !!! studeného jídla, kávy, dětské potravy ... v kempu je plnohodnotná restaurace 
 9. Sportovní aktivity - 2 x pingpong stoly, malé fotbalové hřiště, beachvolejbalové hřiště, padlboardy, půjčovna sportovního vybavení (za využívání sportovišt je účtovaný jednorázový poplatek 200 Kč / chatička). Pro ubytované - žádejte na recepci variantu SPORT.                                                                      
 10. Půjčovna: 2xčlun s benzínovým motorem 5ph, padlboardy, ping-pong, badminton, petanque,...
 11. Možnost celoročního  rybaření / 15 chatiček s el. přímotopem - / přímotop zapnutý za poplatek, po dohodě na recepci  / 
 12. Hostovací povolenky pro rybáře, revír 401022 Vltava 10-14, údolní nádrž Slapy - je možné zakoupit po předložení rybářského lístku a členské legitimace hostovací povolenky mimopstruhové: 3 denní-400,- Kč,10 denní-500 ,- Kč .                   - Pro cizince a nečleny rybářského svazu: 3 denní-600,- Kč ,10 denní-1 000,- Kč. K vydání tohoto lístku je nutné předložení potvrzení o rybářské zkoušce. Cizinci se vydá rybářský lístek, prokáže-li se: dříve vydaným rybářským lístkem, jiným dokladem osvdčujícím, že již držitelem rybářského lístku byl, rybářským lístkem, licencí nebo odborným dokladem vydaným ve státě jehož je občanem, překlad tohoto dokladu musí být úředně ověřen.
 13. Odpočinek a relax - písečná a travnatá pláž, procházky lesem, houbaření, k zapůjčení společenské hry
 14. Děti a zábava - dětské hřiště s výhledem na vodní plochu, velké dětské pískoviště 
 15. Domácí mazlíček (např. pes,kočka....) je po dohodě možný (jednorázový poplatek 490,- Kč , ZÁKAZ VOLNÉHO POHYBU PSA !!!- vodítko, náhubek) - prosíme uklízet extrementy, děkujeme
 16. Recepce - v hlavní sezoně 10:00 - 12:00 check out, 14:00- 18:00 check in / dále  prosíme volat na tel. 602 666 906

   

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ NOČNÍHO KLIDU (22:00 - 7:00) / nejsme párty kemp !!!

víme, že jinde v kempech je to možná běžné, ale u nás nemáme rádi kouření marihuany nebo úplně podnapilé hlučné hosty, poslouchající hlasitou hudbu! Takoví, ať si raději vyberou jiný kemp :-) Chceme tu pohodu, dobrou zábavu a příjemnou atmosféru !!! Jsme rodinný kemp, určený převážně pro rodiny s dětmi !!! / DĚKUJEME ZA OHLEDUPLNOST - v případě nedodržení nočního klidu bude pobyt ukončen z důvodu nedodržení provozního řádu !!! Děkujeme Vám za pochopení .

Zákaz volného pohybu psů !!!, Vždy po svém psovi ukliďte

Nebuďte "tím člověkem", který po svém psovi nechává hromádku. Uklízet po svém mazlíčkovi není jen správná etiketa – je to zákon. Výkaly po domácích mazlíčcích nejsou hnojivo a můžou přenášet nemoci. Dbejte na to, abyste měli vždy po ruce sáček na výkaly, nebo zkuste najít někoho v okolí, kdo taky venčí a určitě vám jeden "propůjčí".

 - Zabraňte skákání na kolemjdoucí a ostatní psy
Všichni jsme již někdy viděli pejska, který přibíhá ke psům i lidem, připraven se s nimi podělit o svou lásku. A i když vám skákání vašeho psa možná nepřipadá jako velký problém, kolemjdoucí to nemusí ocenit. Jejich pes nemusí být zrovna přátelský, nebo může začít bránit svého páníčka a tím může vzniknout "rvačka".

Když svého psa naučíte neskákat na ostatní, ukážete, jak dobrým majitelem psa jste a jak dobře vychovaného pejska máte.  

V našem kempu chodí 96% na boso..., děkujeme za úklid za Vaše mazlíčky 

Pro rodinnou dovolenou s dětmi je kemp na Slapech - Andělská laguna vybavena řadou aktivit, které je možné v rámci pobytu zdarma využívat.

Naše chatky

Zobrazit nabídku

Chatka 1-24

Chatička pro 4 osoby osoby s hezkým výhledem na řeku.

 • Domácí mazlíčci
 • Nekuřácké prostředí
 • Typ ubytování
 • Společná kuchyň
 • Typy postelí
 • Počet ložnic
 • Počet místností
Rezervovat chatku 
Zobrazit nabídku

Karavanové stání

 • Domácí mazlíčci
 • Typ ubytování
Rezervovat chatku 

Recenze

Co o nás napsali

I přes náročné požadavky nám ve všem vyšel personál i majitel vstříc.

Hodnocení    -  Anonym

Pan majitel úžasně ochotný a vstřícný. Slečna ve stánku prostě nejlepší! Vikend jsme si užili jako týden dovolené.

Hodnocení    -  Anonym

Zaměstnanci kempu, vždy byli ochotni a milí s čímkoliv pomoci, čistota sprch i wc byla vždy na úrovni, výjimeční byli správce Leo, vždy usměvavý a ochotný, a obsluha baru u pláže Lukáš, rychlý pohodový.

Hodnocení    -  Jitka Stoklásková

Byli jsme zde na dovolené s dětmi,všichni jsme byli nadšeni,vyžití pro děti, čistota perfektní, personál velmi přátelský, ochotně pomůže pokud cokoli potřebujete,mohu jen doporučit, my se určitě rádi vrátíme ;) Za vše moc děkujeme ;)

Hodnocení    -  Veronika Herianová

Skvělá poloha, příjemné místo, krásné koupání,

Hodnocení    -  Hana

Čistota toalet a koupelny vynikající. Poloha nádhera. Personal na jedničku. Moc jsme si to užili.

Hodnocení    -  Ivana

Ochotný personál, klidné prostředí

Hodnocení    -  Veronika

Líbilo se nám opravdu vše.

Hodnocení    -  Zdenka Bajerová