Rezervace provedená na přímo tel: +420 602 666 906 nebo recepce@andelskalaguna.cz, sleva za rezervaci na přímo  6%

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ NOČNÍHO KLIDU (22:00 - 7:00) / nejsme párty kemp !!!

víme, že jinde v kempech je to možná běžné, ale u nás nemáme rádi kouření marihuany nebo úplně podnapilé hlučné hosty, poslouchající hlasitou hudbu! Takoví, ať si raději vyberou jiný kemp :-) Chceme tu pohodu, dobrou zábavu a příjemnou atmosféru !!! Jsme rodinný kemp určený převážně pro rodiny s dětmi !!! / DĚKUJEME VÁM ZA OHLEDUPLNOST - v případě nedodržení nočního klidu bude pobyt ukončen z důvodu nedodržení provozního řádu !!! Děkujeme za pochopení .

                                           Zákaz volného pohybu psů !!!, Vždy po svém psovi ukliďte

  • Nebuďte "tím člověkem", který po svém psovi nechává hromádku. Uklízet po svém mazlíčkovi není jen správná etiketa – je to zákon. Výkaly po domácích mazlíčcích nejsou hnojivo a můžou přenášet nemoci. Dbejte na to, abyste měli vždy po ruce sáček na výkaly, nebo zkuste najít někoho v okolí, kdo taky venčí a určitě vám jeden "propůjčí".

 - Zabraňte skákání na kolemjdoucí a ostatní psy
Všichni jsme již někdy viděli pejska, který přibíhá ke psům i lidem, připraven se s nimi podělit o svou lásku. A i když vám skákání vašeho psa možná nepřipadá jako velký problém, kolemjdoucí to nemusí ocenit. Jejich pes nemusí být zrovna přátelský, nebo může začít bránit svého páníčka a tím může vzniknout "rvačka".

Když svého psa naučíte neskákat na ostatní, ukážete, jak dobrým majitelem psa jste a jak dobře vychovaného pejska máte.