Vaše oáza klidu a pohody uprostřed přírody :-)

Ubytování v nově otevřeném kempu ,přímo u krásné písčité pláže! Nádherné, zelené a malebné prostředí Slap se sportovní vybaveností .

KEMP Častoboř Slapy- Andělská laguna - ubytování v nejkrásnější oblasti Slap , jedna z největších písčitých pláží v okolí Slapské přehrady! Camping Andělská laguna - nově zrekonstruovaný kemp na Slapech!

Camp Častoboř se nachází přímo u největší písčité pláže v těsné blízkosti obce Nalžovice, 8 km do města Sedlčany ve Středních Čechách, v nejoblíbenější Slapské oblasti. Velkou výhodou je mírný a mělký vstup do vody z travnaté a pak písčité pláže. Ideální pro děti a pohodlné osvěžení v parním letním dni. 

Kemp má romantické prostředí, obklopené krásným zeleným údolím, malebnými skálami  a lesy v nerušeném prostředí Vltavy. Jedinečnost tohoto kempu je bezkonrureční v celém okolí Slap.

Kemp Andělská laguna  je ideálním místem pro dovolenou v krásné přírodě jak pro rodiny s dětmi, tak pro relaxační dovolenou pro všechny věkové kategorie v přírodě  na Slapech či pro uspořádání firemní akce, teambuldingu a různých společenských akcích v okolí Prahy.

Klid, příroda, relaxace u řeky v nově vybavených chatkách a čisté prostředí rekreačního areálu se vzrostlými stromy tvoří báječnou spojitost krásné dovolené na Slapech.

Areál kempu Andělská laguna umožňuje aktivity jako jsou školení pro firmy, akce, soukromé akce, teambuilding, či také svatby, oslavy a sportovní soustředění v uzavřeném areálu se soukromou, velkou, krásnou pláží a pohodlným ubytováním v nejmodernější kvalitě.

Některé sportovní aktivity pro naše hosty jsou v areálu k dispozici zcela zdarma.

Všechny sportovní aktivity jsou pro naše hosty s velkými výhodami a bonusy. 

Možnost zajištění občerstvení na míru, catering a grilování po dohodě s naší restaurací která je otevřena každý den 8:00-22:00

Pro rodinnou dovolenou s dětmi je kemp na Slapech - Andělská laguna vybavena řadou aktivit, které je možné v rámci pobytu zdarma využívat.

V Beach baru nabízíme Plzeňský prazdroj, Gambrinus, Birell, dále pak točenou Kofolu a další její produkty. Koktaily, zmrzlinu a mnoho dalšího k osvěžení a radosti.