Rezervace provedená napřímo tel: +420 602 666 906

nebo e-mail: recepce@andelskalaguna.cz

   sleva za rezervaci 6%

         Vaše oáza klidu a pohody uprostřed přírody 

Rodinný kemp Andělská laguna se nachází na břehu řeky Vltavy v lokalitě Nalžovic, přímo u krásné písčité pláže Slapské přehrady.

Velkou výhodou je mírný a mělký vstup do vody z travnaté a pak písčité pláže. Ideální pro děti. 

Kemp se nachází v krásném zeleném údolí, malebnými skálami a lesy, v nerušeném prostředí na břehu Vltavy.

Je ideálním místem nejen pro rodinnou dovolenou v krásné přírodě, ale také pro sportovní soustředění, soukromé akce, rybaření, školení, teambuildingy i svatby.

Klid, příroda, relaxace u řeky v chatkách a čisté prostředí rekreačního areálu se vzrostlými stromy tvoří báječnou spojitost krásné dovolené na Slapech.

Všechny sportovní aktivity jsou pro naše hosty s velkými výhodami a bonusy. 

Možnost zajištění občerstvení na míru, catering a grilování po dohodě s naší restaurací která je otevřena každý den 8:30-20:30 

Ve stánku s rychlým občerstvením nabízíme párek v rohlíku, pochutiny, točený Pilsner Urquell, Gambrinus, Kofolu a výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů. Stánek otevřen - v hlavní sezoně 10:00-22:00 

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ NOČNÍHO KLIDU (22:00- 7:00) / nejsme párty kemp !!!

víme, že jinde v kempech je to možná běžné, ale u nás nemáme rádi kouření marihuany nebo úplně podnapilé hlučné hosty, poslouchající hlasitou hudbu! Takoví, ať si raději vyberou jiný kemp :-) Chceme tu pohodu, dobrou zábavu a příjemnou atmosféru !!! Jsme rodinný kemp určený převážně pro rodiny s dětmi !!! / DĚKUJEME VÁM ZA OHLEDUPLNOST - v případě nedodržení nočního klidu bude pobyt ukončen z důvodu nedodržení provozního řádu !!! Děkujeme za pochopení ...,

Zákaz volného pohybu psů !!!, Vždy po svém psovi ukliďte, v našem kempu chodí 96 % na boso

  • Nebuďte "tím člověkem", který po svém psovi nechává hromádku. Uklízet po svém mazlíčkovi není jen správná etiketa – je to zákon. Výkaly po domácích mazlíčcích nejsou hnojivo a můžou přenášet nemoci. Dbejte na to, abyste měli vždy po ruce sáček na výkaly, nebo zkuste najít někoho v okolí, kdo taky venčí a určitě vám jeden "propůjčí".

 - Zabraňte skákání na kolemjdoucí a ostatní psy
Všichni jsme již někdy viděli pejska, který přibíhá ke psům i lidem, připraven se s nimi podělit o svou lásku. A i když vám skákání vašeho psa možná nepřipadá jako velký problém, kolemjdoucí to nemusí ocenit. Jejich pes nemusí být zrovna přátelský, nebo může začít bránit svého páníčka a tím může vzniknout "rvačka".

Když svého psa naučíte neskákat na ostatní, ukážete, jak dobrým majitelem psa jste a jak dobře vychovaného pejska máte.